نمک ماشین ظرفشویی شفا

نمک دریاچه ارومیه شفاء

نمک ماشین ظرفشویی شفا

  • نمک ماشین ظرف شویی شفاء، نرم کننده آب سخت است.
  • شستن ظروف با آب نرم از رسوب روی ظروف جلوگیری می کند.
  • نمک ماشین ماشین ظرف شویی با نرم کردن آب موجب پاک شدن لکه های روی ظروف و نیز جلوگیری از صدمات ناشی از آب سخت به ظروف شیشه ای و آکروپال می باشد.

چرا باید نمک ماشین ظرفشویی استفاده کنیم؟

  • نمک های ماشین ظرفشویی وظیفه سختیگیری آب را بر عهده دارند و املاح و مواد سخت مانند آهک را از آب جدا می کنند.
  • نمک ماشین ظرفشویی با نرم کردن آب از باقی ماندن لک و رسوب بر روی ظروف جلوگیری می کند.
  • نمک ماشین ظرفشویی مهم ترین اصل برای کاهش تعمیر ماشین ظرفشویی به شمار می رود .

با توجه به اینکه تمام تولید کنندگان ماشین های ظرفشویی و مواد شوینده می خواهند که شما بهترین نتیجه را از ماشین خود بگیرید بنابراین آب نرم (بدون املاح) یکی از مهم ترین عوامل برای رسیدن به این هدف میباشد. نمک فعال کننده شفاء، باعث رسوب زدایی فیلتر سختی گیر آب شده و باعث می شود همیشه آب بدون رسوب به سیستم شستشو وارد شود.

نکته مهم :
قرص های سه کاره موجود در بازار هرگز باعث فعال شدن سیستم سختی گیر آب نمی شوند، بنابراین جهت گرفتن بهترین نتیجه همیشه باید مخزن نمک ماشین خود را از نمک فعال کننده پر کنید.
نمک ماشین ظرفشویی باید خالص باشد.
حداقل خلوص نمک ماشین ظرفشویی باید 99.5% حاوی NaCl باشد. پس اگر میخواهید که خیالتان راحت باشد که ماشین ظرفشوییتان خوب کار می کند دنبال نمک ماشین ظرفشویی تصفیه شده باشید، استفاده از نمک های تصفیه شده شفاء در ماشین های ظرفشویی باعث می شود که دیگر رسوبات آهکی و لکه های سفید روی ظروف نماند.چیز دیگری که مهم است اندازه دانه های نمک ماشین ظرفشویی است. نمک درشت بهترین گزینه است.

نمک شفا

 

خرید نمک دریایی

برچسب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فهرست