کپی برداری شرکت های دیگر از نتایج آنالیز شرکت شفاء

نمک دریاچه ارومیه | گروه تولیدی مادر تخصصی نمک شفاء اخبار و اطلاعیه ها, مقالات کپی برداری شرکت های دیگر از نتایج آنالیز شرکت شفاء
نمک دریاچه ارومیه شفاء

کپی برداری شرکت های دیگر از نتایج آنالیز شرکت شفاء

آشفته بازار اقتصادی بوجود آمده ایران موجب پدیدار شدن اجناس دکانی و زیرزمینی در قالب عناوین پرطمطراق و فریب دهنده و بعضا گنده گوئی و استفاده از کلمات دلفریب برای فروش محصولات تقلبی و غیر قانونی افراد گرگ صفت شده است.

در حدیثی از امام سجاد(ع) در کتاب شیخ صدوق ج 2 ص 378 آمده است :

مردم در آخرالزمان شش گروه و طبقه هستند، یکی از آن طبقات را گرگ می شمارد که در توصیفشان می فرمایند: تجار و کسبه ای هستند که درهنگام فروش، اجناس واقعی را مذمت کرده ولی برای فروش کالای خود آن را می ستایند.

بحران اسلامی بوجود آمده در اثر استفاده از غذاها و محصولات تراریخته موجب شده تا محققان و حکمای طب سنتی اسلامی ایران نسبت به زیانبار بودن آنها در محافل حقیقی و مجازی هشدار داده و مردم را به استفاده از محصولات ارگانیک و طبیعی ترغیب و تشویق کنند.

یکی از این محصولات که روزانه به مقادیر زیاد در تمامی غذاهای ایرانیان استفاده می شود نمک می باشد. نمک موجود در غذاهای آماده و محصولات کارخانه ای به قدری زیانبار می باشد که مسئولین وزارت بهداشت نیز آن را سم سفید نامیده اند.

حکما و بزرگان طب سنتی در این بین مردم را تشویق به مصرف نمک دریا کرده و خواص بیشماری برای آن قائل هستند. همین امر موجب افزایش سیل روز افزون نمک دریا بین مردم شده و همانطور که بیان کردیم افراد گرگ صفت جامعه بیکار نمانده و شروع به معرفی نمک های تقلبی و غیر بهداشتی بسته بندی شده زیرزمینی و بعضا انبار فروشی نیز کرده اند.

افراد دزد صفتی با نوشتن عناوین گمراه کنده و ادعاهای واهی اقدام به جعل اسناد و آنالیز های نمک دریا تولیدی این کارخانه نموده اند که نمونه این جعل که توسط یکی از همین شرکت های زیر زمینی انجام گرفته است به شرح زیر می باشد.

آنالیز جعلی نمک دریاچه ارومیه شفاء
جهت مشاهده سایز بزرگتر بر روی تصویر کلیک نمایید.
آنالیز جعلی نمک دریاچه ارومیه شفاء
جهت مشاهده سایز بزرگتر بر روی تصویر کلیک نمایید.

روابط عمومی نمک دریائی شفا که به عنوان اولین کارخانه تولید نمک دریاچه ارومیه در کشور میباشد، نمک دریاچه ارومیه را با آخرین متد شستشوی نمک در دنیا تولید نموده است.

لذا مراقب نمک های تقلبی و زیرزمینی دریاچه ارومیه باشید.

4.9 (98.46%) 13 votes

اخبار و اطلاعیه ها مقالات

, , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی:

فهرست