چرا کارخانه نمک شفاء از سلفون های opp و cpp استفاده می کند؟

نمک دریاچه ارومیه | گروه تولیدی مادر تخصصی نمک شفاء اخبار و اطلاعیه ها چرا کارخانه نمک شفاء از سلفون های opp و cpp استفاده می کند؟
نمک دریاچه ارومیه شفاء

چرا کارخانه نمک شفاء از سلفون های opp و cpp استفاده می کند؟

چرا کارخانه نمک شفاء از سلفون های opp و cpp استفاده می کند؟

ما در این مطلب ابتدا مختصری از تاریخچه سلفون و ویژگی های آن می پردازیم و سپس دلیل استفاده کارخانه نمک دریاچه ارومیه شفاء از این سلفون های OPP و CPP در کیسه های نمک را توضیح خواهیم داد:

تاریخچه سلفون :

علامت تجاری سلفون برای اولین بار توسط شیمیدان به نام سوئیسی ، آقای جاکوبس برندن برگر در سال ۱۹۱۲ شناخته شد . اختراع اولیه او به منظور تولید رومیزی ضد آب شکل گرفت اما به مرور زمان به دلیل خاصیت سلولزی آن توانست در بسیار از صنایع دیگر نیز جای خود را باز کند.

فیلم های سلولزی در سال ۱۸۹۸ توسط شیمدان های انگلیسی به مرحله تولید آزمایشگاهی رسیده بودند ، اما جاکوبس برندن برگر توانست برای اولین بار این محصول را به تولید انبوه برساند . علامت تجاری سلفون از سال ۱۹۱۲ تا به حال صاحبان مختلفی را به خود دیده است.

در کشور ایالات متحد ، سلفون یک نام عمومی تلقی می شود . به عبارتی به هر نوع پلاستیک شفاف سلفون می گویند ، هرچند که این پلاستیک از مواد سلولزی ساخته نشده باشد .

ويژگي بسته بندی BOPP و OPP :

اصلي ترين ويژگي بسته بندی BOPP و OPP : بسته بندی بهداشتی ، بهبود سختي و مقاومت، بالا رفتن قابليت كشش و بازدارندگي بالا در برابر رطوبت و آب مي باشند. ضخامت آنها از ۲۰ تا ۵۰ ميكرون مي تواند متغير باشد . ولي ضخامت نرمال مورد استفاده در صنايع مختلف از ۳۰ تا ۴۰ ميكرون مي باشد BOPP قابليت عرضه به صورت يك يا چند لايه، متاليزه شده، شفاف و مات را دارا مي باشد. اما مهم ترين ويژگي آنها، غيرسمي بودن و قابليت بازيافت ۱۰۰% آنهاست. اين فيلم ها از شفافيت و يك نواختي خوبي در كنار چاپ پذيري فوق العاده برخوردار مي باشند.

موارد استفاده از بسته بندی BOPP و OPP :

BOPP  ايده آل ترين فيلم ممكن براي بسته بندي هاي دو سرپيچ و لمينه كردن براي استفاده در ماشين هاي عمودي و افقي مي باشد. هم چنين از آن مي توان در تزئين محصولات مختلف سود برد. به جرات مي توان گفت كه هيچ محدوديتي در استفاده  از BOPP براي بسته بندي هاي انعطاف پذير، نوارهاي حساس به فشار، ليبل ها، نوشت افزار، متاليزه كردن مواد مصرفي و ديگر انواع بسته بندي وجود ندارد. هم چنين از آنها براي كادو كردن هديه ها، بسته بندي منسوجات و بسته بندي هاي ضد جعل نيز استفاده مي شود. حتي بسياري از فويل هاي آلومينيومي بايد همراه با يك لايه از BOPP عرضه و توليد شوند تا براي استفاده در صنايع بسته بندي مناسب باشند.

با توجه به خاصیت ذاتی نمک دریاچه ارومیه که به واسطه وجود میکرو ارگانیسم های مختلف در مجاورت هوا باعث کلوخه شدن نمک دریاچه ارومیه می شود. استفاده از ترکیب cpp موجود در سلفون های نمک تولیدی کارخانه نمک دریاچه ارومیه شفاء علاوه بر جلوگیری از کلوخه شدن نمک دریایی موجود در بسته بندی های نمک، مانع ورود میکرو پلاستیک های موجود در ترکیب لایه اول سلفون که به شکل oppمی باشد می شود.

اخبار و اطلاعیه ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی: سلفون کارخانه کند؟ چرا استفاده opp شفاء cpp نمک, کند؟ و cpp opp می استفاده, نمک کند؟ cpp کارخانه شفاء چرا opp استفاده و سلفون های, شفاء, چرا opp های کند؟ cpp نمک سلفون و شفاء می, چرا opp کارخانه و استفاده های, سلفون شفاء استفاده cpp می چرا, نمک cpp استفاده کارخانه چرا, cpp کند؟ چرا opp می, و نمک opp کند؟ استفاده کارخانه cpp, و می شفاء opp کارخانه نمک چرا استفاده های cpp کند؟ سلفون, کند؟ و های نمک opp, کارخانه استفاده سلفون opp نمک cpp شفاء و, می و, های و کارخانه cpp,

فهرست