نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها

نمک دریاچه ارومیه | گروه تولیدی مادر تخصصی نمک شفاء مقالات نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها
نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها

نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها

نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها

تمام ما به ویژه وقتی بیمار می شویم خواهان حال خوب و یا بهتر هستیم.بعدها ضمن مطالعه و پژوهش درباره ی نمک در کتاب فیزیولوژی گایتون آمده است: هنگام هضم غذا قلیایی بودن خون بالا می رود. از طرفی با بالا رفتن قلیایی خون، افراد مستعد مانند مبتلایان به صرع را به آستانه تشنج نزدیک می کند.نمک به علت آرام کردن اعصاب و کمک به خنثی کردن تحریکات منفی، باعث می‌شود که بیماری صرع، آسم و تومورها بهبود پیدا کرده یا موجب پیشگیری از آن‌ها می‌شود.

از طرف دیگر قبل از غذا با اثراتی که قبلا شرح آن گذشت مدت هضم و جذب غذا را کوتاه می کند و احتمالا احساس بهتر شدن حال بیمارصرع به همین علت است وشاید از راه های دیگر و علل ناشناخته نیز این نتیجه عاید شود.

 

نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها

 

مسلما بیمار باید داروهای ضد صرع را همچنان ادامه دهد. فردی که مبتلا به صرع است پیوسته از زخم دهان و زبان رنج می بردو این به علت مصرف قرص ضد صرع کاربامازپین است که از عوارض آن استوماتیت       (دهان درد) است. زخم های دهان بیمار پس از تناول نمک قبل و بعد از غذا بهبودی کامل می یابد. همان طور که قبلا گفته ایم مجددا تکرار می کنیم که این دستور هر روز باید انجام شود.

اثر نمک بر روی بیمارمبتلا به آسم

خانمی که برای دریافت داروهای ضد آسم که به درمانگاه دستگرد خیار مکرر به دکتر محمد آزادی مراجعه کرده بود، به علت مزمن شدن بیماری و مصرف داروهای شیمیایی چهره اش رنگ کبودی به خود گرفته بود. صورت لاغر و در هم شکسته و در نگاهش آثار نومیدی و اضطراب به خوبی مشخص بود.

یک روز بعد از توضیح مختصر دکتر آزادی به او توصیه می کند از نمک قبل و بعد از غذا استفاده کند. اخیرا این بیمار دو بار پیاپی مراجعه کرد، دکتر با کمال شگفتی ملاحظه کرد چهره اش رنگ روشن به خود گرفته، صورتش چاق شده و بسیار خوشحال و راضی بود . دکتر آزادی وقتی یکی دیگر از اثرات نمک را دیده بود و از این که توانسته بود به این بیمار کمکی کرده باشد مسرور شده بود.

 

نمک و اثر آن بر بیماری صرع، آسم و تومورها

 

این بیمار اظهار می کرد دیگر سینه اش خس خس نمی کند و مبتلا به عفونت ریه  نشده بود. بی گمان از علل حملات آسم عفونت ها هستند و از طرفی ، نمک پیش از غذا از عفونت های ریه جلوگیری می کند.

اثر نمک بر روی تومورها(غده ها)

دفاع بدن قادر است حتی سرطان ها را مهار کرده و از بین ببرد و گفتیم که نمک پیش از غذا قدرت دفاعی بدن را بالا می برد.

دکتر آزادی می گوید:(( یک روز مادر من، یک تومور(غده) که به اندازه کف یک دست و در گودال ترقوه بین گردن و شانه واقع شده بود به من نشان داده و گفتند: خوب است از نمک که این همه می گویی استفاده کنم، ببینم اثر آن روی این غده چیست؟ خواستم به مادر چیزی بگویم و ایشان را به عمل جراحی توصیه کنم اما نیروی مرموزی گویا زبان مرا بست و چیزی نگفتم. مادر با آن که مبتلا به فشار خون و دیابت بودند به دستور عمل کردند و پس از مدتی با کمال تعجب دیدم اثری از آن تومور دیده نمی شود.

آیا آن تومور سرطانی (بدخیم) یا غیر سرطانی (خوش خیم) بود؟ نمی دانیم، هرچه بود ما بهبودی آن را با تناول نمک پیش از غذا تجربه کردیم.))

5 (100%) 5 votes

مقالات

, , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی:

فهرست