نمک صورتی هیمالیا با خواصی فراتراز انتظار ما 1

نمک دریاچه ارومیه شفاء مقالات نمک صورتی هیمالیا با خواصی فراتراز انتظار ما 1

نمک صورتی هیمالیا با خواصی فراتراز انتظار ما 1

خواص و فواید جالب توجه نمک صورتی هیمالیا

هیمالیا، بلندترین کوهستان دنیا که به طول 2400 کیلومتر در عرض آسیا گسترش یافته است و صفحات قاره ای هندوستان را با آسیای مرکزی به هم متصل کرده است. جایی که این قله های سرکش سر به فلک کشیده اند، 250 میلیون سال قبل یک دریا بوده است. که در بدنه ی باستانی آبی آن، یک اکوسیستم کامل و دست نخورده وجود داشته است. از آنجا که صفحات زمین حرکت در طول ادوار مختلف هیمالیا را به سمت بالاتر سوق داد، دریا تبخیر شد و تمامی مواد معدنی حیاتی آن زیر نور آفتاب به صورت کریستالی درآمد و شد آنچه که ما امروزه آن را با عنوان نمک صورتی هیمالیا می شناسیم.

خواص نمک صورتی هیمالیا

به علت حالت هایی که هر کدام با آن شکل گرفتند، این خالص ترین نمک دریا، یکی از بهترین منابع مواد معدنی طبیعی بر روی سیاره زمین هستند و به مراتب از نمک طعام سفید و تسویه شده سالم تر است. در این بخش از سلامت نمناک نگاهی به فواید خارق العاده نمک صورتی هیمالیا می اندازیم و این که شما چگونه می توانید با استفاده از آن، سلامتی خود را بهبود دهید.

بررسی دقیق تر خواص و فواید نمک صورتی هیمالیا

خیس کردن معدنی

حمام های معدنی و نمک روش عالی جهت راحت شدن در پایان یک روز هستند در حالیکه به صورت واضحی این راحتی ها به پوست و بدن با مواد معدنی و رطوبت ها القا می شوند. طی روند جذب پوستی، پوست مداد معدنی را از آب دریافت می کند، گرچه اغلب این روش از مصرف خوراکی مواد معدنی بهتر است. از آنجا که این نمک حاوی مواد معدنی مختلفی است، بدن ما نیز نیاز دارد تا سالم بماند و زمانی که به بهترین چیزها جهت گذاشتن در آب حمام می رسیم، نمک هیمالیایی در صدر لیست است.

نمک صورتی هیمالیا برای تسکین دردها:

یک حمام آب گرم به همراه نمک هیمالیایی جهت شل سازی عضلات گرفته شده بسیار خوب است. منیزیم و تعداد کمی از مواد معدنی موجود در این نمک،از طریق پوست جذب می شود تا به التیام ماهیچه های آسیب دیده و دیگر بافت های نرم کمک کند. مواد معدنی در نمک هیمالیا همچنین در تقویت استخوان ها، پوست و بافت های پیوندی به کار می آید که این اندام ها ممکن است در ایجاد درد در بدن نقش داشته باشند.

نمک صورتی هیمالیا برای تصفیه هوا:

نه تنها این نمک بدن را سم زدایی می کند بلکه می تواند برای پاکسازی هوایی که تنفس می کنید نیز استفاده کنید. شما ممکن است یک کریستال چاک دار بزرگ صورتی که الان بر روی میز می بینید را قبلا ندیده باشید. این چراغ روشن و دکوری در واقع از این نمک ساخته شده است که به مانند یک تصفیه کننده طبیعی هوا عمل می کند که طی این عمل رطوبت محصور شده در محیط را به داخل خود نمک می کشد. گرمای حاصل از این لامپ، به سرعت آب موجود در هوا را تبخیر می کند و از طرفی سمومی که قبلا در این چرخه در رطوبت حمل می شدند، در یون های نمک محبوس می شوند . دیگر خواص لامپ هیمالیا را می توانید در مطلب ” شاید شما هم به یک لامپ نمک هیمالیا نیاز دارید ” به طور کامل بخوانید.

نمک صورتی هیمالیا برای تخلیه ی سینوس:

حتما می دانید که آب نمک چگونه اقدام به پاک کردن سینوس های شما می کند. سعی کنید از محلول آب و نمک هیمالیایی در ظروف خود به عنوان پاک کننده سالم تر استفاده کنید. نمک هیمالیا باکتری و تمام اجزایی که ایجاد کننده آلودگی هستند را می کشد که این آلودگی ها ممکن است در حفره های بینی شما به علت تنفس هوای آلوده رخنه کنند. هر از گاهی اگر ایده فرو بردن آب در سوراخ بینی خود را دوست ندارید، شما می توانید از استنشاق نمک کریستالی هیمالیا برای پاکسازی سیستم تنفسی خود استفاده کنید.

پایان قسمت اول

مقالات

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی: انتظار نمک با خواصی هیمالیا صورتی ما فراتراز, خواصی, با هیمالیا صورتی فراتراز 1 ما انتظار نمک خواصی, خواصی 1 صورتی, 1 با ما, انتظار خواصی با صورتی هیمالیا فراتراز 1 نمک, 1 انتظار فراتراز خواصی ما با هیمالیا نمک صورتی, خواصی نمک هیمالیا ما فراتراز انتظار با 1 صورتی, صورتی ما هیمالیا خواصی انتظار با 1, ما خواصی 1 صورتی هیمالیا انتظار, خواصی ما هیمالیا انتظار فراتراز, فراتراز نمک صورتی ما انتظار خواصی هیمالیا 1, فراتراز انتظار نمک خواصی صورتی ما با, خواصی فراتراز, 1 صورتی ما انتظار هیمالیا نمک,

فهرست