نمک دریاچه ارومیه یا نمک دریایی سرطان زا است؟

نمک دریاچه ارومیه | گروه تولیدی مادر تخصصی نمک شفاء ویدئو های نمکی نمک دریاچه ارومیه یا نمک دریایی سرطان زا است؟
نمک دریایی یا نمک دریاچه ارومیه سرطان زا است؟

نمک دریاچه ارومیه یا نمک دریایی سرطان زا است؟

امروزه مشاهده میکنیم که خبرهای بسیاری در راستای ممانعت استفاده از نمک دریایی یا نمک دریاچه ارومیه تحت عنوان شفاء منتشر می شود که نمونه هایی از آن ها در زیر ذکر شده اند :

نمک دریا نمکی تصفیه نشده است و علاوه بر داشتن فلزات سنگین، دارای ماده خطرناکی همچون آرسنیک است. آرسنیک شبه فلز سمی، معروفی است که مصرف آن سرطان‌زا است.

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی مرکز بهداشت هرمزگان گفت: نمک دریا دارای ناخالصی‌هایی از جمله فلزات سنگین بوده و خطر سرطان‌زایی آن‌ به اثبات رسیده است.

مسئول بهبود تغذیه معاونت بهداشتی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نسبت به مصرف نمک دریا هشدار داد و گفت: فلزهای سنگین موجود در این نمک ها موجب بروز سرطان می شود.

ولی آیا واقعا نمک دریایی یا نمک دریاچه ارومیه سرطان زا است؟

باید عرض کنیم که تمامی خبر های بالا کذب محض بوده و بدون هیچگونه تحقیق و آزمایشی نتیجه گیری شده اند. نمک دریاچه ارومیه شفاء نه تنها حاوی عناصر حیاتی مورد نیاز بدن از جمله ید طبیعی، آهن، پتاسیم، کلسیم، روی، و منیزیم بوده و عاری از هرگونه عناصر سنگین سرطان زاست بلکه دارای خاصیت درمانی زیادی می باشد که جهت مطالعه بیشتر میتوانید مقاله درمان بیماری خود را از نمک دریایی بگیرید را مطالعه نمایید.
گزارش ویدیویی زیر توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است که در راستای تایید مصرف نمک دریایی تولیدی نمک دریاچه ارومیه تحت عنوان شفاء می باشد که شما را به تماشای آن دعوت می نماییم :

 

تصاویر مستندات موجود در گزارش ویدیویی و همچنین توضیحات تکمیلی را میتوانید در صفحه نتایج آزمایش نمک دریاچه ارومیه شفاء مشاهده نمایید.

ویدیو های مرتبط از آپارات

ویدئو های نمکی

, , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی:

فهرست