Microsoft-HTTPAPI/2.0نمک تقلبی شفاء دریاچه ارومیه بخش دوم + عکس | نمک دریاچه ارومیه (شفاء)

نمک تقلبی شفاء دریاچه ارومیه بخش دوم + عکس

نمک جعلی با نام نمک دریاچه ارومیه اصل

نمک تقلبی شفاء دریاچه ارومیه بخش دوم + عکس

با توجه به کیفیت بالا و تنوع بسته بندیهای مختلف تولیدات نمک شفاء و استقبال روز افزون هموطنان گرامی در سراسر کشور از محصولات این برند محبوب ، متاسفانه افراد کلاهبردار اقدام به جعل برند نمک شفاء بر روی نمکهای آلوده و بی کیفیت تولید شده در مغازه های زیر زمینی نموده و از اعتماد مشتریان به نمک دریایی شفاء سوء استفاده نموده اند.

لذا بنابر درخواست مصرف کنندگان و مشتریان نمک دریاچه ارومیه با مارک نمک شفا که توسط شرکت نمک دریاچه اورمیه که بیش از 10 سال پیش تولید و توزیع می گردد و جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و آشنایی هموطنان عزیز با نمک های تقلبی بازار ، که توسط سودجویان و سوداگرانی که با سلامتی مردم بازی می کنند در ذیل مطلب ، تصاویر این گونه نمک ها جهت شناسایی و گزارش به این شرکت جهت پیگیری تخلفات این افراد درج می گردد.

از تمامی هموطنان عزیز خواهشمندیم در صورت مشاهده هر یک از نمک های زیر ، سریعا مراتب را به شماره ۲۲ ۲۲ ۴۳ ۳۳ ۰۴۴، واحد پیگیری و ثبت تخلفات این شرکت اعلام نموده تا از توزیع این گونه نمک های تقلبی توسط واحد های قضایی اقدام گردد . همچنین هدایای ارزشمندی به این گرامیان از طرف شرکت اهدا خواهد شد.

تماس با گروه تولیدی نمک شفا

 

نمونه نمک های تقلبی شفاء دریاچه ارومیه

نمک تقلبی شفاء

 

نمک تقلبی شفاء دریاچه ارومیه بخش دوم + عکس

اخبار و اطلاعیه ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


گروه تولیدی دکتر نصرتی دارای بیش از 11 نمایندگی در سراسر ایران می باشد.

لیست نمایندگی ها
فهرست