تولید نمک شستشو شده دریاچه ارومیه برای اولین بار در ایران

نمک دریاچه ارومیه شفاء اخبار و اطلاعیه ها تولید نمک شستشو شده دریاچه ارومیه برای اولین بار در ایران
تولید نمک شستشو شده دریاچه ارومیه برای اولین بار در ایران

تولید نمک شستشو شده دریاچه ارومیه برای اولین بار در ایران

برای اولین بار در کشور کارخانه تولید نمک شفاء ، موفق به تولید نمک دریاچه ارومیه با آخرین متد و روش های اروپایی تولید و شستشوی نمک دریایی به روش salex c شد.

این کارخانه نمک دریایی ، بدون خذف هیچ کدام از عناصر و املاح طبیعی موجود در نمک دریاچه ارومیه ، موفق به تولید نمک با عناصر طبیعی آهن ، پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم ، روی ، منگنز و مس شده است .

 

محصولات جدید کارخانه نمک های طبیعی و دریایی شفاء
اینفو گرافی محصولات جدید کارخانه نمک های طبیعی و دریایی شفاء

تولید نمک شستشو شده دریاچه ارومیه

این نمک با توجه به املاح طبیعی موجود در آن یک ماده غذایی بسیار ارزشمند در صنایع غذایی بوده و به واسطه وجود پتاسیم طبیعی در آن ، مانع بروز بیماریهای قلبی و عروقی به شمار می رود.

مدیر کارخانه نمک دریا شفاء با اشاره به ارزشمند بودن این نمک ، افزود :

نمک های دریایی موجود در بازار از کیفیت قابل قبولی برخوردار نبوده و از نمک های حاشیه دریاچه جمع آوری شده و عموما بصورت زیر زمینی و در مغازه های غیر بهداشتی و کارگاههای زیر زمینی بصورت غیر مجاز و غیر علمی در انواع بسته بندیها و گاها برای فریب مشتری در بسته بندیهای شکیل عرضه می شود.

وی افزود برای راه اندازی خط تولید شستشوی نمک دریاچه ارومیه ، بیش از 2 میلیارد تومان سرمایه شخصی و آورده غیر بانکی بدون هیچ گونه حمایت بانکی سرمایه گذاری شده و در طراحی و تولید ماشین آلات فقط از دانش و تجربه داخلی مهندسین و متخصصان ایرانی با مشاوره علمی شرکت نمک دریایی LABALEINE فرانسه بهره گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد : بزودی محصولات و بسته بندیهای متنوع این کارخانه وارد بازار شده و از مارکت ها و فروشگاه های معتبر قابل خریداری می باشد .

5 (100%) 1 vote

اخبار و اطلاعیه ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی:

فهرست