آنالیز نمک ارگانیک دریاچه ارومیه شفا بهمن ماه ۹۹

نمک دریاچه ارومیه شفاء مقالات آنالیز نمک ارگانیک دریاچه ارومیه شفا بهمن ماه ۹۹

آنالیز نمک ارگانیک دریاچه ارومیه شفا بهمن ماه ۹۹

نمکی که برخلاف ادعاهای سراسر کذب وزارت بهداشت در یک و نیم دهه اخیر نه فلزات سنگین داشت نه املاح مضر و سرطان زا ، بلکه ید طبیعی هم داشت.
این خائنین به ملت که اسم خود را مسلمان و شیعه دوازده امامی گذاشته اند ، جواب هشتاد میلیون ایرانی را چطور روز قیامت خواهند داد .
نمکی که هر جای دنیا بود بایستی دهها دلار برای خریدش پول می‌دادید الان به کمتر از یک دلار در ایران قابل خرید است .
شرکت نمک دریاچه ارومیه شفا اولین کارخانه بسته بندی نمک ارگانیک و شستشو شده دریایی در ایران و خاورمیانه فعالیت خود را از سال ۸۷ آغازکرده است
این کارخانه دارای معدن اختصاصی استخراج و استحصال نمک دریاچه ارومیه واقع در شمال غربی دریاچه بوده و با آنالیز مستمر نمک ، با کیفیت ترین نمک دریاچه ارومیه را از نقاط مشخص در معدن اختصاصی خود برداشت نموده و به دو صورت ارگانیک و شستشو شده محصولات خود را عرضه می نماید .


محصولات تولید شده علاوه بر فروش در داخل کشور ، با برند های مختلف به طور مستقیم و غیر مستقیم به کشورهای عراق ، افغانستان ، امارات ، عمان، قطر ، ترکیه ، گرجستان ، روسیه و آلمان صادر می شود .

مقالات

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه برای این مطلب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


کلمات کلیدی: ماه آنالیز نمک ارگانیک ۹۹ ارومیه شفا, شفا نمک ارگانیک, ۹۹ بهمن ارومیه دریاچه, ارومیه ماه ۹۹ ارگانیک دریاچه بهمن, ارومیه ارگانیک دریاچه آنالیز, دریاچه نمک, ارگانیک بهمن نمک, ارگانیک دریاچه ماه نمک ۹۹, ماه, بهمن ارومیه ۹۹ ارگانیک ماه آنالیز, آنالیز ۹۹ شفا ماه دریاچه, نمک ۹۹, ماه, نمک ارومیه ارگانیک, نمک ۹۹,

فهرست